Jak upravit velikost houby?

jak upravit velikost houby
Při nákupu houbičky ses netrefila do správné velikosti? Stačila by ti menší houbička? Můžeš si ji sama upravit do libovolného tvaru nebo velikosti. Ukážeme Ti, jak na to.

Úprava velikosti menstruační mořské houbičky

Může se stát, že jsi sílu své menstruace neodhadla a stačila by Ti menší houbička. Nebo nevyužiješ větší velikost ze sady, kterou sis pořídila. Jak správnou velikost houby vybrat? Přečti si tento článek a budeš mít jasno.

Úprava houbičky je velice snadná.

Připrav si ostré nůžky
Houbičku upravuj vždy v mokrém stavu

To znamená: důkladně ji namoč, vymáčkni z ní přebytečnou vodu a můžeš s úpravou začít.

Pokud chceš houbu pouze zmenšit, začni po celém obvodu odstřihávat malé kousky a průběžně kontroluj, zda už ses nepřiblížila požadované velikosti.

(„Stříhám, stříhám a furt je to krátký“)

Dvě houby místo jedné

Zjistila jsi, že je houba opravdu veliká a stačily by Ti dvě poloviční?

Ani to není problém a rozdělení houby se nemusíš obávat. Nůžkami houbu rozstřihni v půlce a můžeš si ještě poupravit tvar zastřižením „ostrých hran“.

Máš raději oválný tvar?

V případě, že Ti přišla houba neurčitého a nepravidelného tvaru (přece jen je to přírodní produkt, který Tvému oku nemusí lahodit) a přála by sis raději oválnou siluetu, připomínající tampon, sestříhej si houbičku do kýženého vzhledu.

Tip: Navzdory líbivosti pravidelného a hladkého tvaru, doporučujeme z houbičky neodstřihávat různé výčnělky, protože výrazně pomáhají při vyndávání houby z pochvy ven.

Kde menstruační houbičku uchovávat, když nemáš menstruaci, si přečti v tomto článku.

autorka článku:

Ing. Katka Mudrová

Zakladatelka značky KALU

Houbičky používám už 6 let a od začátku jsem z nich tak nadšená, že jsem se rozhodla založit firmu, abych je mohla nabídnout i dalším ženám.

Co říkají o houbičkách jejich uživatelky?

Velice příjemné použití a musím říct, že i velmi spolehlivé a velice oceňuji, že z této varianty není ani žádný, zejména plastový, odpad. Doporučuji

Barbora B.

Nedám na ně dopustit. Používám houbičku XL a opravdu mě jistí celý den, aniž bych cítila nepříjemné tlačení nebo šňůrku jako u tamponu. Moje dny jsou snazší, nijak nejsem omezená, bílé rajtky si mohu v pořádku a s klidem obléci a hlavně absolutně nemám pocit, že bych vůbec své dny měla. Doporučuji každému vyzkoušet a kdo je sportovec nebo potřebuje svoje tělo zatěžovat ve svých dnech, tak houbičky jistě ocení. Opravdu to funguje 🙂 

Anet

Houbičky jsou měkké, jemné, výborně savé, šetrné k přírodě – jsem maximálně spokojená. Používám je i během silné menstruace. Léta používám kalíšek, ale ne vždy se dá použít – už nikdy se nevrátím k jednorázovým hygienickým potřebám. Kéž by všichni našli tuto cestu.

Anna M.

Chceš také patřit mezi spokojené majitelky 11 000 houbiček a...

Jdu do toho a chci si objednat
startovací sadu!

Startovací sada mořské menstruační houby KALU
Zajímají Tě další témata? Mrkni na články z ostatních kategorií na Blogu.

Nebo se podívej na jiné články z kategorie Používání menstruační houby:

Přejít nahoru