Musíš se jistit jinou menstruační pomůckou?

Musíš se jistit jinou menstruační pomůckou?

KALU menstruační kalhotky - jištění během menstruace
Menstruační houbu už máš v nákupním košíku, ale přemýšlíš, jestli nepotřebuješ ještě něco dalšího? Váháš, jestli Ti stačí jenom houba? Musíš se jistit jinou menstruační pomůckou?

Potřebuješ ještě něco dalšího?

Ideální by bylo, kdyby nikdy nebyla potřeba žádná další menstruační pomůcka. Ale jsou situace, kdy doporučujeme jistit se i jinou menstruační pomůckou. 

Pokud houbu používáš poprvé, nebo ji plánuješ poprvé použít mimo domov, kde není hned po ruce toaleta, doporučujeme raději použít jako pojistku také jinou menstruační pomůcku. Praktické jsou vložky nebo menstruační kalhotky. Látkové menstruační vložky můžeš nakoupit v našem e-shopu zde. Nabídku menstruačních kalhotek u nás na najdeš v kategorii menstruační kalhotky. Nabízíme také set kalhotek s menstruační houbou, abys měla rovnou vše po ruce.  Některé kalhotky také mohou sloužit jako pojistka při inkontinenci, pokud jí trpíš. Můžeš tak využít kalhotky univerzálně.

Jakmile však vychytáš frekvenci výměny houby a budeš si jistá správným zavedením a její velikostí, nemusíš se jistit jinou menstruační pomůckou. 

Tvá pokožka tak bude volně dýchat, nebudeš zapařená a ve vlhku. Rozepsaly jsme podrobně články o tom Jak zavést menstruační houbuJak vybrat správnou velikost menstruační houby, nezapomeň si je také přečíst.

Je potřeba se jistit jinou menstruační pomůckou?

Ochrání Tě houba před nehodou v noci? Musíš se jistit jinou menstruační pomůckou?

I toto je u každé ženy velmi individuální. Některým ženám pohodlně vydrží menstruační houba celou noc bez potřeby výměny nebo jištění další menstruační pomůckou. Při extrémně silné menstruaci však musí některé ženy vstávat i během noci  a vyměňovat je, nebo se jistit jinými pomůckami, například kalhotkami.

Proto doporučujeme se při prvním použití houby v noci jistit. Může se stát, že přes noc, díky tomu, že ležíme, zůstává menstruační krev v těle, ale jakmile se zvedneme, uvolní se jí větší množství najednou a nehoda je na světě.

Tip: Některé ženy při hodně silné menstruaci používají dvě houbičky najednou.

Každá jsme jiná, stejně tak naše menstruace a nedá se plošně říci, jestli se musíš jistit jinou menstruačními pomůckou. Víme však, že klíčové pro bezpečné používání menstruační houby bez nehod je:

Věříme, že brzo vychytáš první případné nezdary a houba se stane Tvou spolehlivou a bezpečnou menstruační pomůckou.

autorka článku:

Ing. Radka Šupková

Mám na starosti hlavně marketing, sociální sítě a péči o zákazníky. Ale snažím se Kačce kecat do všeho. :))) Houbičky jsem vyzkoušela po porodech, když mi přestal vyhovovat kalíšek a zamilovala jsem si je. Nejvíc mě na nich baví, že nemusím vůbec řešit aktuální stav zásob menstruačních pomůcek a že mě nikde netlačí, nebolí, ani o nich nevím.

KALU Radka Supkova

Co říkají o houbičkách jejich uživatelky?

Používám už přes dva roky a miluju to😍 Desinfikuji mořskou solí a teatree a pohodička, nikdy žádný problém, žádné záněty🙏

Mgr. Zuzana S.

S houbičkami jsem spokojená. Dobře se s nimi manipuluje a po zavedení o nich nevím. S obyč tamponem se nedají srovnávat. 🙂

Terez

Houby používám pár let. Nic lepšího neznám a nepoužívám. V kombinaci s MS kalhotkami naprostá spokojenost 💪 Jediná nevýhoda jsou WC bez umyvadla. Ale to nic nemění na pohodlí houbičky. Doporučuji.

Romana

Chceš také patřit mezi spokojené majitelky 11 000 houbiček a...

Jdu do toho a chci si objednat startovací sadu!

Startovací sada mořské menstruační houby KALU
Zajímají Tě další témata? Mrkni na články z ostatních kategorií na Blogu.

Nebo se podívej na jiné články z kategorie Pořízení menstruační houby:

Přejít nahoru